فروشگاه آنلاین گل و گیاهان آپارتمانی

تاج گل, باکس گل, سبد گل, دسته گل, گلدان, گیاه آپارتمانی, دسته گل عروس

فروشگاه آنلاین گل و گیاهان آپارتمانی

تاج گل, باکس گل, سبد گل, دسته گل, گلدان, گیاه آپارتمانی, دسته گل عروس

فروشگاه آنلاین گل و گیاهان آپارتمانی

بهترین گل ها و بهترین دیزاین ها برای تمامی مجالس عروسی افتتاحیه تولد تبریک و نیز تاج های مراسم ترحیم و عزا و یا مراسم شادباش.انواع سبد های زیبای گل ، دسته گل، باکس گل، گیاهان آپارتمانی و آموزش گل آرائی.

۱۱ مطلب در مرداد ۱۳۹۷ ثبت شده است

سه شنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۵۷ ب.ظ

گل آلسترومریا

گل آلسترومریا

با توجه به این که این گل دوست داشتنی مدت زیادی نیست که به دنیای گلهای زینتی و پرورشی قدم نهاده می توان به آن امتیاز حائز اهمیتی را از لحاظ شهرت و علاقه به آن داد. گل آلسترومریا گیاهیست تابستانه ولی در برخی مناطق گیاهیست زمستانه بنابراین با استفاده از مهندسی ژنتیکی بر روی این گیاه و ترکیب کردن این دو گونه گیاهی 4 فصل به وجود آمده که در تمام فصول سال دارای گل دهی می باشد.ساقه این گیاه بسیار نرم می باشد.در گلدان این گل زیبا می تواند از 7 تا 10 روز کاملا شاداب باقی بماند.از طرفی از آنجا که بر روی هر شاخه معمولا علاوه بر گل یک یا دو غنچه نیز یافت میشود این گل انتخاب مناسبی برای هدیه دادن است چراکه در زمانی که این گلهای از قبل در آمده در حال پةژمردن هستند غنچه های آن شروع به شکفتن کرده و به دسته گل طراوت دوباره ای می بخشند.اگر در جای خنک نگهداری شود عمر شاخه بریده شده آن به 20 روز هم میرسد.در برخی از کشورهای مسیحی این گیاه طرفداران زیادی دارد چرا که نزدیک کریسمس به گل دهی میر سد از لحاظ معنوی گلی مکقدس تلقی می شود.برای اینکه همیشه در منزل خود دسته گلی زیبا داشته باشید و یا در محل کار خود گلدانی زیبا را بیارائید این گل به دلیل زیبائی چشم نوازی که دارد و نیز پراکندگی چالب این گل بر سر هر شاخه انتخاب بسیار مناسبی می باشد.به دلیل ساقه های نرمی که دارد همیشه به آب نیاز دارد بنابراین گلدانتان را همیشه در سطح مناسبی از آب نگه دارید.

مجموعه گل کد


۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۰ مرداد ۹۷ ، ۱۲:۵۷
katrina ubery
دوشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۵۶ ب.ظ

نخل شامادورا

نخل شامادورا

این گیاه دارای گونه های مختلفی است که به عنوان گیاهانی آپارتمان استفاده می شود. به طور کلی شیبیه درخت خرما هستند و اندازه های آنان متفاوت می باشند. دارای یک ساقه است که در انتهای آن خوشه ای از برگ ها قرار می گیرند. گونه الگانس ارتفاعی کم تر از یک متر دارد و دارای برگهای خمیده بسیار زیبایی است. برگچه های آن تقریبا مستطیلی شکل می باشد گل ها به صورت پیازچه هایی زرد رنگ کوچک بوده که بر روی دمگل های باریک قرار می گیرند.

نیازها:
آبیاری: درتابستان هفته ای 2 بار.بطورکلی موقع هرآبیاری باید خاک کمی خشک باشد باشد.
رطوبت: رطوبت نسبی 50 تا 70 درجه بطورکل هفته 3 بار اسپری شود.
دما: بهترین دما 22 درجه سانتی گراد میباشد در صورت گرمای بیشتر باید آبپاشی روی برگها بیشتر شود.
خاک: خاک هوموسی سبک و دارای زهکشی خوب مثل یه قسمت خاک برگ و یک قسمت خاک باغچه واکنش خاک  قلیایی باشد.
تکثیر: بهترین روش تکثیر تقسیم بوته در بهار وپاییز میباشد ولی با بذر هم قابل تکثیر میباشد.
نور: نیاز نوری کم تا متوسط دارد و به سایه تا حدودی مقاوم است نور داخل منزل و پنجره های شرقی و شمالی  وبطورکل بین نخل ها از همه به سایه مقاوم تراست.
عوارض و درمان:
برگها روشن وشفاف شده اند: میتواند از کمبود نور یا مواد غذایی باشد گیاه را بجای پرنور تر و طبق دستور تغذیه کنید.
نوک برگها قهوه ای شده است: از کمبود رطوبت یا کمبود پتاس و کلسیم میباشد شاید هم بخاطر آبیاری نامنظم میباشد از آب جوشیده برای آبیاری استفاده کنید.
برگها زرد شده اند: ازآبیاری زیاد یا نور کم و هوای گرم میتواند باشد شرایط را بررسی کنید.
برگها باز نمیشود: سایز گلدان و یا خاک آنرا تعویض کنید یا تغذیه مصنوعی کنید.
برگها تار عنکبوت گرفته: مربوط به کنه میباشد طبق دستور سمپاشی کنید و رطوبت محیط را با آبپاشی بیشتر کنید.
برگها خشک شدند: از تشنگی میباشد آبیاری کنید!.در مورد آفات گیاهان آپارتمانی

خرید این محصول

نمونه های بسیار دیدنی از گیاهان آپارتمانی


۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۹ مرداد ۹۷ ، ۱۳:۵۶
katrina ubery
دوشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۳۶ ب.ظ

گل رز

گل رز

گل رز مشهورترین و سرشناس ترین گل در دنیاست.اکثر نژادهای این گل بومی قاره آسیا هستند ولی در 3 قاره دیگر نیز دارای نژادهای قابل توجهی هستند.جالب است بدانید که بشر از 600 سال قبل از میلاد مسیح تاکنون توانسته تنها از 100 گونه مختلف این گل بالغ بر 12000 گونه مختلف ایجاد کند!در برخی از نژاد های این گل قطر گیاه می تواند تا 80 سانت برسد!تنها 5 رنگ برای این گل به رسمیت شناخته شده و بقیه رنگ هائی که از این گیاه دیده اید به صورت مصنوعی به وجود آمده اند.این 5 رنگ عبارتند از نارنجی، صورتی، سفید، قرمز و زرد.مثلا رنگ سیاهی که در این گل دیده میشود در واقع بنفش بسیار تیره است و رنگ آبی رنگیست که با گل رز سفید از طریق آونگ های این گیاه اضافه میشود.گل رز طبیعی که در طبیعت وجود دارد تنها 5 گلبرگ دارند که با پینج کاسبرگ همراه است.تعدادی بیشتر گلبرگ ها در اثر کشت صنعتی و پرورشی این گیاه که موجب جهش در ژنتیک آن میشود به وجود می آید.در مورد عصاره این گیاه که در عطرسازی شهرت بالائی دارد باید دانید که برای هر گرم روغن این گل با ارزش نزدیک به 2000شاخه گل رز مورد نیاز است!جالب است بدانید واژه sweet heart در زبان انگلیسی به یکی از 3 گونه گل رز تعلق دارد که قطری کمتر از 9 سانتی متر دارند.در ایران بیشترین گل های رز در استان های اصفهان، تهران، خوزستان و اراک کشت و پرورش داده میشوند.گل رز گیاهیست بهاری که تا اواسط تابستان گل می دهد.


گلدان های زیبا و لاکچری گل رز


۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۹ مرداد ۹۷ ، ۱۳:۳۶
katrina ubery
دوشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۳۳ ب.ظ

گل داوودی

داودیگل داوودی

به دلیل تنوع بسیار زیاد این گونه گیاه بهتر است اول با برخی گونه های آن آشنا شوید: داوودی کم پر یا سینگل که کمی شبیه آفتابگردان است.داوودی تزئینی که که توپی هستند و به صورت کپه ای هستند.داوودی منگوله ای که مانند تزئینی است و به حالتی پر پر است.داوودی ریفلاکسی که مانند گل کوکب است و مانند بالشتکی کروی شکل است.داوودی ریفلاکسی کامل که کاملا پر پر و چتری مانند است.داوودی عنکبوتی که گلبرگهای لوله ای و کشیده دارند که در انتهای خود انحنای قلاب مانند دارند.داوودی فوجی که مانند عنکبوتیست ولی فاقد قلاب در انتهاست.داوودی قاشقی که از زیباترین گونه های این گیاه است و دارای برگهای قاشقی شکل است که در انتهای گلبرگ های لوله ای قرار دارد.ارتفاع این گل پر طرفدار تا یک متر نیز می رسد.این گل در سراسر اروپا برای مراسم تدفین و ترحیم استفاده می شود و تنها اقلام دارای رنگ شاد آن مانند قرمز و سبز در مراسم شادی مورد استفاده قرار میگیرند.گیاهیست پائیزی.در قرن هفدهم در اروپا پیاز این گل از طلا گران قیمت تر بود!

باکس لاکچری با گلهای داوودی و آلسترومریا

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۹ مرداد ۹۷ ، ۱۳:۳۳
katrina ubery
دوشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۳۱ ب.ظ

گل لیلیوم

گل لیلیوم

در هنگام انتخاب گلدان و یا سبد گل سعی کنید لیلیوم از انتخاب های اولیه تان باشد چراکه این گیاه زیبا به دلیل آنکه در هر شاخه خود همیشه غنچه های بزرگی دارد که علاوه بر زیبایی در زمان بسته بودن هنگامی که بقیه گل های شکفته شده ساقه کمی از طراوتشان کم می شود با شکفته شدن غنچه ها دسته گل شما طراوت دوباره ای گرفته و باعث بالاتر رفتن عمر گلدان از لحاظ شادابی و تازگی می شود.گلفروش هایی که تجربه زیادی در نگهداری این گل زیبا دارند به چند طریق عمر و ماندگاری این گیاه راافزایش میدهند.یکی ازین راه ها اضافه کردن کمی سرکه به آب گیاه است و یا جدا کردن نوک پرچم های گل که از آن با عنوان قسمت نر گیاه یاد می شود.در نامگذاری ایرانی این گل اشتباهاتی هم رخ داده است به گونه ای که برخی گل ها به دلیل شباهتی که با این گل دارند با عنوان سوسن قلمداد می شوند مانند سوسن دره و یا سوسن آبی .کاشتن این گیاه در باغچه موجب میشود ریشه گیاهان دیگر باغچه از خشک شدن محافظت شوند.هرگز این گل زیبا و فریبنده رو نخورید زیرا باعث آسیب شدید به کلیه ها شده و در مواردی حتی منجر به مرگ میشود.گل لیلیوم گیاهیست تابستانی که در برخی گونه ها کمی زودتر و در فصل بهار به عمل می آیند و از خانواده گل های معطر است.گیاهی بهاریست که از اواخر پائیز کاشته میشود.لکه های قهوه ای که  باعث زیبائی گل لیلیوم می شوند در واقع نوعی واکنش این گل به توقف رشد ریشه و پیاز آن است!


محصولات گلدان و سبد های شگفت انگیز گل لیلیوم

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۹ مرداد ۹۷ ، ۱۳:۳۱
katrina ubery
دوشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۲۶ ب.ظ

گل لاله

گل لاله

گل های لاله در 4 رنگ طبیعی بنفش، صورتی، زور و قرمز در طبیعت وجود دارند و رنگهای دیگری که از آنها می بینید همه حاصل پرورش این گیاه است.در مجموع تعداد کاسبرگ ها و گلبرگهای این گل دوست داشتنی بیشتر از 3 عدد نیست.برعکس گل های داوودی خرگوش ها و برخی از گونه های سنجاب ها به خوردن این گل علاقه دارند.عمر این گل حتی بر روی ساقه بیشتر از 7 روز نیست و در برخی گونه ها تنها سه روز است.این گل در ورز ولنتاین بعد از گل رز در ردیف دوم قرار دارد و در روز مادر در ردیف اول!ارتفاع برخی از لاله ها تا 70 سانتی متر نیز می رسد.نام گل لاله از کلمه لعل به معنای رنگ قرمز گرفته شده.


نمونه های گلدان و دسته گل لاله زیبا و بی نظیر

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۹ مرداد ۹۷ ، ۱۳:۲۶
katrina ubery
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۵۶ ق.ظ

آنچه در مورد ارسال کارت عروسی باید بدانید

در انتخاب شعر و یا متن کارت ازدواج تان حوصله و دقت به خرج دهید چون گاهی شعر شما در ذهن میهمانان به یادگار می ماند. اگر متن های عاشقانه دوست ندارید و یا هیچ شعری برای کارت تان در نظر نگرفته اید می توانید با یک جمله ی رسمی کارت تان را پر کنید و میهمانان تان را مودبانه و محترمانه دعوت کنید.
برای افرادی که مطلقه هستند و یا همسرشان فوت کرده است و هم چنین افرادی که به طور مستقل زندگی می کنند بدون در نظر گرفتن جنسیت یا سن و سالشان کارت جداگانه ای بفرستید.
اگر میهمانی تان را در باغ یا منزل خودتان برگزار می کنید و یا محل برگزاری مراسم عروسی آدرس پیجیده ای دارد حتما نقشه یا کروکی محل مراسم را ضمیمه ی کارت عروسی تان کنید تا میهمانان تان دیر به مراسم نرسند.
اگر قرار است دوست یا فامیلی به همراه خودش میهمان به مراسم تان بیاورد ، یا شخصی را دعوت کرده اید که در مراسم کسی را نمی شناسند و می خواهید او با آوردن یکی از دوستانش در مراسم تنها نباشد می توانید در پشت کارت شان بعد از نام او عبارت "و میهمان محترم " را اضافه کنید.
یادتان باشد که توزیع کارت های عروسی از وظایف خود عروس و داماد استبهتر است اقوام را درجه‎بندی کنید. این کار را به بزرگ‎ترها واگذار کنید شاید خیلی از اقوام دور را تا به حال ندیده باشید اما آشنای قدیمی پدر و مادرتان باشند و جایگاه خاصی نزد پدر و مادرتان دارند.
برای نوشتن لیست، مهمان‎تان را دسته‎بندی کنید. می‎توانید فامیل دور پدر و مادر و دوستان خانوادگی و دوستان خودتان را جدا کنید و برای هر کدام، این موارد را در نظر بگیرید، مهمان‎تان را به ترتیب یک، دو و سه درجه‎بندی کنید تا در آخر اگر لازم بود برخی‎ها را حذف کنید

من به سیبی خشنودم
و به بوییدن یک بوته بابونه
من به یک آینه، یک بستگی پاک قناعت دارم

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۴ مرداد ۹۷ ، ۱۱:۵۶
katrina ubery
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۴۹ ق.ظ

آنچه که در مورد خرید گل و گیاه باید بدانید

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۴ مرداد ۹۷ ، ۱۱:۴۹
katrina ubery
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۴۲ ق.ظ

کاکتوس ها

آنچه باید در باره نگهداری از کاکتوس ها بدانید:


گلدان کاکتوسی که خریداری میکنید به احتمال زیاد مدت هاست عوض نشده.بنابراین بهتر است گلدان آن را با گلدانی که کمی دهانه آن از گلدان قبلی کاکتوس شما کمی بیشتر است تعویض کنید.برای تعویض گلدان سعی کنید گلدان قبلی را بشکنید زیرا در آوردن گیاه به وسیله بیلچه یا ابزار دیگر ممکن است به ریشه های گیاه
آسیب جدی وارد کند.
نور گیاه باید زیاد باشد چنانچه از نور مصنوعی هم استفاده میکنید باید به قدر تابش آفتاب زیاد باشد.چنانچه از نور آفتاب استفاده میکنید بهتر است گلدان کاکتوس شما کنار پنجره های جنوبی منزلتان قرار بگیرند
دمای مناسب برای گیاه کاکتوس در زمان رشد میتواند بین 28 تا 34 درجه سانتیگراد باشد ولی در زمان استراحت گیاد همان دمای اتاق که بین 7 تا 16 درجه میباشد برای گیاه بسیار مناسب می باشد.
آبیاری گیاه چه در زمان رشد چه در زمان استراحت می بایست در فواصل طولانی مدت 2 تا 3 هفته یکبار صورت گیرد.بین فواصل از خشک بودن خاک گیاه نیز اطمینان حاصل کنید.همچنین منافذی در کف گلدان کاکتوس خود تعبیه نمائید تا آب اضافه از آن خارج گردد.برای تست خشک بودن خاک میتوانید از خلال دندان استفاده کنید و ان را در خاک فرو برده واگر خیس شد بدانید که هنوز زمان ابیاری فرا نرسیده است.
خاک گیاه کاکتوس شما به طور معمول از بهترین خاک ها میباشد ولی چنانچه به خاک مرغوب و مخصوص کاکتوس دسترسی ندارید با ترکیب نسبت های مناسبی از خاک باغچه با کمی شن و ماسه جهت ایجاد منافذی برای عبور جریان آب می توانید خاک مناسبی برای گلدان کاکتوس خود تهیه فرمائید.
در مورد آفات این گیاه در هنگام خرید دقت کنید که حشرات و یا لکه های سفید و یا سیاه در آن دیده نشوند چراکه اگر کمی پوسیدگی در کاکتوس دیده شود دیگر نمیتوان آن گیاه را از نابودی کامل نجات داد.


بازدید از محصولات متنوع


گل کد

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۴ مرداد ۹۷ ، ۱۱:۴۲
katrina ubery
چهارشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۰۷ ق.ظ

خرید بهترین گلها و معرفی مجموعه های برتر در تهران

امروز می خوام بهتون بهترین گلفروشی های تهران رو که مشتری های خاص خودشون برای گل و گلدان و سبد گل دارند بهتون معرفی کنم.بعضی از این گلفروشی ها درارسال تاج گل ترحیم و افتتاحیه و بعضی دیگشون تو دسته گل عروس و مناسبت های تشریفاتی خیلی سرشناس و معروفند.


گلفروشی اینترنتی دیجی‌گاردن- ارسال گل رایگان -سفارش گل،خرید گل ...


۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۴ مرداد ۹۷ ، ۱۱:۰۷
katrina ubery